Söyleşi: Uğur IŞILAK
27 Kasım Cumartesi günü Uğur Işılak tarafından fakültemiz öğrencileri ile söyleşi programı gerçekleştirildi. Şiir dinletileri ile renklendirilen ve bir sanatçı gözüyle milli ve manevi değerlerin tema olarak seçildiği söyleşide öğrencilerin sorularını cevaplandıran Işılak, hediyesini sayın rektörümüz Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu'nun elinden aldı.
![](/Files/ckFiles/ilahiyat-trabzon-edu-tr/WhatsApp Image 2021-12-01 at 10.06.19 (2).jpeg)
![](/Files/ckFiles/ilahiyat-trabzon-edu-tr/WhatsApp Image 2021-12-01 at 10.04.39.jpeg)
![](/Files/ckFiles/ilahiyat-trabzon-edu-tr/WhatsApp Image 2021-12-01 at 10.04.37.jpeg)
![](/Files/ckFiles/ilahiyat-trabzon-edu-tr/WhatsApp Image 2021-12-01 at 10.04.38.jpeg)
![](/Files/ckFiles/ilahiyat-trabzon-edu-tr/WhatsApp Image 2021-12-01 at 10.06.19 (1).jpeg)
![](/Files/ckFiles/ilahiyat-trabzon-edu-tr/WhatsApp Image 2021-12-01 at 10.06.19.jpeg)
![](/Files/ckFiles/ilahiyat-trabzon-edu-tr/WhatsApp Image 2021-12-01 at 10.06.19 (2).jpeg)
![](/Files/ckFiles/ilahiyat-trabzon-edu-tr/WhatsApp Image 2021-12-01 at 10.04.39.jpeg)
![](/Files/ckFiles/ilahiyat-trabzon-edu-tr/WhatsApp Image 2021-12-01 at 10.04.37.jpeg)
![](/Files/ckFiles/ilahiyat-trabzon-edu-tr/WhatsApp Image 2021-12-01 at 10.04.38.jpeg)
![](/Files/ckFiles/ilahiyat-trabzon-edu-tr/WhatsApp Image 2021-12-01 at 10.06.19 (1).jpeg)
![](/Files/ckFiles/ilahiyat-trabzon-edu-tr/WhatsApp Image 2021-12-01 at 10.06.19.jpeg)
![](/Files/ckFiles/ilahiyat-trabzon-edu-tr/WhatsApp Image 2021-12-01 at 10.26.29.jpeg)