Başarılı Dersinden Not Yükseltme Sınavına Girmek İsteyen Öğrencilerimizin Dikkatine!
![](http://oidb.trabzon.edu.tr/Files/ckFiles/oidb-trabzon-edu-tr/dikkat-gif-6.gif)
Başarılı Dersinden Not Yükseltme Sınavına Girmek İsteyen Öğrencilerimizin Dikkatine!!!!!
Öğrencilerimiz öncelikle Öğrenci Bilgi Sistemine girerek, notların göründüğü ekranda sadece başarılı olarak geçmiş olduğu (CC-CB-BB-BA) dersler için yeşil ibare ile belirtilen ikonu tıklayarak not yükseltme talebinde bulunarak derse kayıt olabilirler. (DC-DD-FD harf notu olan dersler için talep oluşturulmasına gerek yoktur.)
Yardım için tıklayınız.....
Yardım için tıklayınız.....
Başarılar dileriz.
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
Not: Başarılı dersinden not yükseltme sınavına giren öğrencilerimizin en son aldığı sınav notu hesaplamaya katılır. Yönetmeliğimizin ilgili maddesi için tıklayınız....